Hizmetlerimiz

01.

Bireysel Danışmanlık

Thetahealing ile hayatınızdaki olumsuzluklarla baş etmek, zihninizdeki engelleri kaldırmaya yardımcı olmak için bireysel seans alabilirsiniz.

02.

Farkındalığınızı artırmak, olaylara farklı açılardan bakmanıza yardımcı olmak için buradayız. Kendi yaşamınıza dışardan bakmak, anlamak ve içindeki potansiyeli güce çevirmeniz için profesyonel bir yol arkadaşı olmaya hazırız.

03.

Hawaii kültüründen gelişen ve sorunların duygusal sonuçlarına odaklanılarak çözümüne yönelme biçimidir. Bu çözüm, af dilemeyi, kendini düzeltmeyi, bazı şeyleri yapma biçimlerinizi değiştirmeyi ve şefkat göstermeyi temel alarak problemlerin çözümünde yardımcı olur, siz de bu teknikten uzman  desteğimiz sayesinde faydalanabilirsiniz.

04.

Hayatınız boyunca yaşamış olduğunuz acı, şok, travmaların tedavisinde theta healing oldukça etkilidir. Destek almak için iletişime geçebilirsiniz.

05.

Theta healing ; İlişkiler, Para Problemleri, İş Problemleri, Korkular, Takıntılar, Kendine Güven, Suçluluk, Kıskançlık, Endişe, Yetersizlik, Değersizlik, Borçluluk, Taciz, Bağımlılıklar ve daha pek çok konuda theta healing çözüm üretir